İş Ortağınız...

Kurumsal
Surhat Lojistik;

     2013 yılının ikinci yarısında Surhat Lojistik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 

     Surhat Lojistik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi  Olarak taşımacılık ve lojistik alanında yapmakta olduğumuz tüm taşımaları ve doğru, sağlam, eksiksiz ve öngörülen zaman içerisinde gerçekleştirmek temel düsturumuzdur. 

     Hizmet anlayışı içerisinde baştan sona koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkarak, taşıma ve lojistik olarak öncesi ve sonrası hizmetlerimizin kalitesini, her geçen gün arttırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

     Zamanı ve çağı yakalamanın ve her geçen gün değişen sektör koşullarına kısa zamanda uyum sağlayabilmenin, teknolojiyi yakından izlemekle mümkün olabileceğinin bilincinde olan Surhat Lojistik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi  faaliyet gösterdiği alanlarda toplam kalite felsefesi içerinsinde daima profesyonelliği hedefler. 

     İçinde yer aldığımız sektörde, liderliğe ulaşmak için vazgeçilmez unsur olan çalışanlarımızın, her alanda gelişimini sağlamaya önem vermekyeyiz. Çalışanlarımızın üstün kalite bilinci ile sağladıkları katkılarıyla oluşan sürekli yenilikçi, çağa uygun ve dinamik bir yapı, değişmez özelliğimizdir.


.


İzin Belgelerimiz

Yükleniyor...

Mersin Hava Durumu

Yükleniyor...

Şoför İzin Sorgulma

Şoför Uygunluk ve İzin durumlarını sorgulamak için TIKLAYINIZ...

www.izinsorgula.com adresinden takip edebilirsiniz.